Location : Home > T > TC-3.6864MBE-T
TC-3.6864MBE-T
Share on FacebookShare on Facebook
TC-3.6864MBE-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TC-3.6864MBE-T OSC MEMS 3.6864MHZ CMOS SMD 139550 TXC CORPORATION 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
TC-3.6864MBE-T OSC MEMS 3.6864MHZ CMOS SMD 41775 TXC CORPORATION 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
TC-3.6864MBE-T OSC MEMS 3.6864MHZ CMOS SMD 139550 TXC CORPORATION NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TC-3.6864MBE-T OSC MEMS 3.6864MHZ CMOS SMD 57199 TXC CORPORATION 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TC-3.6864MBE-T OSC MEMS 3.6864MHZ CMOS SMD 87410 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
S1G-13-F Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 400V 1A SMA
S1G-13-F ?DIODES ?4500 2015+ PBF New & original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
S1G-13-F N/A 125000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
431503-03-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431503-03-0 IC 59470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0395359004 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole