Location : Home > T > TC-38.400MBE-T
TC-38.400MBE-T
Share on FacebookShare on Facebook
TC-38.400MBE-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TC-38.400MBE-T OSC MEMS 38.40MHZ CMOS SMD 139870 TXC CORPORATION 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
TC-38.400MBE-T OSC MEMS 38.40MHZ CMOS SMD 42095 TXC CORPORATION 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
TC-38.400MBE-T OSC MEMS 38.40MHZ CMOS SMD 139870 TXC CORPORATION NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TC-38.400MBE-T OSC MEMS 38.40MHZ CMOS SMD 57519 TXC CORPORATION 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TC-38.400MBE-T OSC MEMS 38.40MHZ CMOS SMD 89170 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
851-83-026-40-252101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount, Right Angle Gold
851-83-026-40-252101 IC 56380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
851-83-026-40-252101 Preci-Dip 147170 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Unitronix Electronics Limited
851-83-026-40-252101 Preci-Dip 288350 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com