Location : Home > T > TC-37.500MCE-T
TC-37.500MCE-T
Share on FacebookShare on Facebook
TC-37.500MCE-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TC-37.500MCE-T OSC MEMS 37.50MHZ CMOS SMD 140070 TXC CORPORATION 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
TC-37.500MCE-T OSC MEMS 37.50MHZ CMOS SMD 42295 TXC CORPORATION 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
TC-37.500MCE-T OSC MEMS 37.50MHZ CMOS SMD 140070 TXC CORPORATION NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TC-37.500MCE-T OSC MEMS 37.50MHZ CMOS SMD 57719 TXC CORPORATION 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TC-37.500MCE-T OSC MEMS 37.50MHZ CMOS SMD 87670 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-87-050-65-410101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1-104078-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
833-87-060-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 60 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
801-43-043-10-002000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 43 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
116-93-648-41-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD
116-93-648-41-001000 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
116-93-648-41-001000 IC 58850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
116-93-648-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
116-93-648-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN ELEVTD .600 48POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
416-87-222-41-008101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
416-87-222-41-008101 IC 58590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
416-87-222-41-008101 Preci-Dip 157240 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
416-87-222-41-008101 Preci-Dip 299130 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com