Location : Home > T > TC-37.500MCD-T
TC-37.500MCD-T
Share on FacebookShare on Facebook
TC-37.500MCD-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TC-37.500MCD-T OSC MEMS 37.50MHZ CMOS SMD 87390 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TC-37.500MCD-T OSC MEMS 37.50MHZ CMOS SMD 57559 TXC CORPORATION 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TC-37.500MCD-T OSC MEMS 37.50MHZ CMOS SMD 42135 TXC CORPORATION 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
855-87-147-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 147 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
546-83-296-19-131147 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 296POS GOLD
546-83-296-19-131147 Preci-Dip 147210 2016+ CONN SOCKET PGA 296POS GOLD Unitronix Electronics Limited
546-83-296-19-131147 Preci-Dip 287390 2016+ CONN SOCKET PGA 296POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com