Location : Home > T > TC-37.500MBD-T
TC-37.500MBD-T
Share on FacebookShare on Facebook
TC-37.500MBD-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TC-37.500MBD-T OSC MEMS 37.50MHZ CMOS SMD 41915 TXC CORPORATION 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
TC-37.500MBD-T OSC MEMS 37.50MHZ CMOS SMD 88710 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TC-37.500MBD-T OSC MEMS 37.50MHZ CMOS SMD 57339 TXC CORPORATION 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
562101070 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 7 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws
562101070 IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
433103-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
433103-11-0 IC 59300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
31-0508-21 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 31POS GOLD
31-0508-21 Aries Electronics 147660 2016+ CONN SOCKET SIP 31POS GOLD Unitronix Electronics Limited
31-0508-21 Aries Electronics 271150 2016+ CONN SOCKET SIP 31POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
813-22-014-30-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 14 Position Spring Piston Connector Surface Mount
813-22-014-30-004101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
813-22-014-30-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
813-22-014-30-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 14 POS .236 SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
813-22-014-30-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 14 POS .236 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
814-22-034-30-009101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 34 Position Spring Piston Connector Surface Mount
814-22-034-30-009101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
814-22-034-30-009101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
814-22-034-30-009101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 34POS DUAL .430 SMD EKT Electronics Co., Ltd
814-22-034-30-009101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 34POS DUAL .430 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
824-22-031-00-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 31 Position Spring Piston Connector Through Hole, Solder Cup
824-22-031-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157230 2016+ CONN HEADER SPRING 31POS SLD CUP Unitronix Electronics Limited
824-22-031-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 279210 2016+ CONN HEADER SPRING 31POS SLD CUP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1969593-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 10 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.098" (2.50mm)
5452928 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
5452928 Phoenix Contact 157710 2016+ BCVP-381WF-12 BK Unitronix Electronics Limited
5452928 Phoenix Contact 298570 2016+ BCVP-381WF-12 BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TSW-104-17-G-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
TSW-104-17-G-S Samtec Inc (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
TSW-104-17-G-S Samtec Inc. 147560 2016+ CONN HEADER 4POS .100 SNGL Unitronix Electronics Limited
TSW-104-17-G-S IC 58980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TSW-104-17-G-S NEW 77810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
22-55-2502 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 50 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
22-55-2502 35565 14+ 14+ RUI JIA KE ELECTRONICS
22-55-2502 Distributor 214750 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
22-55-2502 IC 36880 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
22-55-2502 Molex 15000 15+ 15+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
19-09-1159 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 15 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.264" (6.71mm)