Location : Home > T > TC-29.4912MCE-T
TC-29.4912MCE-T
Share on FacebookShare on Facebook
TC-29.4912MCE-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TC-29.4912MCE-T OSC MEMS 29.4912MHZ CMOS SMD 139350 TXC CORPORATION 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
TC-29.4912MCE-T OSC MEMS 29.4912MHZ CMOS SMD 41575 TXC CORPORATION 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
TC-29.4912MCE-T OSC MEMS 29.4912MHZ CMOS SMD 139350 TXC CORPORATION NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TC-29.4912MCE-T OSC MEMS 29.4912MHZ CMOS SMD 56999 TXC CORPORATION 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TC-29.4912MCE-T OSC MEMS 29.4912MHZ CMOS SMD 87850 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0395364513 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1628120000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.295" (7.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1628120000 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1628120000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 7.50 11POS BK SIMEN Electronics Co.,Ltd
1628120000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 7.50 11POS BK TPC Global Service Co.Ltd.