Location : Home > T > TC-25.000MCD-T
TC-25.000MCD-T
Share on FacebookShare on Facebook
TC-25.000MCD-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TC-25.000MCD-T OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD 87410 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TC-25.000MCD-T OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD 57199 TXC CORPORATION 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TC-25.000MCD-T OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD 41775 TXC CORPORATION 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VS-MBRD340TRLPBF Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 40V 3A DPAK
VS-MBRD340TRLPBF IC 58230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0387215102 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
325345-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
325345-02-0 IC 59280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KD03505100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
KD03505100J0G Amphenol FCI 147410 2016+ 508 TB SPRING PLUG Unitronix Electronics Limited
KD03505100J0G IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KD03505100J0G NEW 88710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
8-34306-1 37414 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
8-34306-1 Electronics 25069 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
8-34306-1 STOCK 45550 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
293545-2 Connectors, Interconnects Terminals - Wire Splice Connectors Terminal Inline, Tap Connector IDC 18 AWG Translucent - Blue