Location : Home > T > TC-20.000MCE-T
TC-20.000MCE-T
Share on FacebookShare on Facebook
TC-20.000MCE-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TC-20.000MCE-T OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD 139590 TXC CORPORATION 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
TC-20.000MCE-T OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD 41815 TXC CORPORATION 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
TC-20.000MCE-T OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD 139590 TXC CORPORATION NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TC-20.000MCE-T OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD 57239 TXC CORPORATION 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TC-20.000MCE-T OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD 88510 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
06-6823-90C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 6POS GOLD
06-6823-90C Aries Electronics 157280 2016+ CONN IC DIP SOCKET 6POS GOLD Unitronix Electronics Limited
06-6823-90C Aries Electronics 278210 2016+ CONN IC DIP SOCKET 6POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
06-6823-90C IC 56150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
416-87-248-41-011101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 48 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold