Location : Home > T > TC-1.8432MBD-T
TC-1.8432MBD-T
Share on FacebookShare on Facebook
TC-1.8432MBD-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TC-1.8432MBD-T OSC MEMS 1.8432MHZ CMOS SMD 140090 TXC CORPORATION 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
TC-1.8432MBD-T OSC MEMS 1.8432MHZ CMOS SMD 62465 TXC CORPORATION 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
TC-1.8432MBD-T OSC MEMS 1.8432MHZ CMOS SMD 140090 TXC CORPORATION NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TC-1.8432MBD-T OSC MEMS 1.8432MHZ CMOS SMD 57739 TXC CORPORATION 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TC-1.8432MBD-T OSC MEMS 1.8432MHZ CMOS SMD 77870 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
940-99-032-17-400000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PLCC 32POS TIN-LEAD
940-99-032-17-400000 MIL-MAX 9,985 12+ Pb Free SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
940-99-032-17-400000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ CONN PLCC SOCKET 32POS SMT Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
316-87-125-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 25 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-125-41-001101 Preci-Dip 147720 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-125-41-001101 Preci-Dip 297290 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com