Location : Home > T > TC-16.0972MBD-T
TC-16.0972MBD-T
Share on FacebookShare on Facebook
TC-16.0972MBD-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TC-16.0972MBD-T OSC MEMS 16.0972MHZ CMOS SMD 139690 TXC CORPORATION 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
TC-16.0972MBD-T OSC MEMS 16.0972MHZ CMOS SMD 62065 TXC CORPORATION 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
TC-16.0972MBD-T OSC MEMS 16.0972MHZ CMOS SMD 139690 TXC CORPORATION NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TC-16.0972MBD-T OSC MEMS 16.0972MHZ CMOS SMD 57339 TXC CORPORATION 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TC-16.0972MBD-T OSC MEMS 16.0972MHZ CMOS SMD 77990 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1752360 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole