Location : Home > T > TC-12.500MBD-T
TC-12.500MBD-T
Share on FacebookShare on Facebook
TC-12.500MBD-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TC-12.500MBD-T OSC MEMS 12.50MHZ CMOS SMD 32185 TXC CORPORATION 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
TC-12.500MBD-T OSC MEMS 12.50MHZ CMOS SMD 89190 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TC-12.500MBD-T OSC MEMS 12.50MHZ CMOS SMD 57609 TXC CORPORATION 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
FDC3512_F095 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 80V 3A 6-SSOT
FDC3512_F095 Fairchild 157839 15+ MOSFET N-CH 80V 3A 6-SSOT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
FDC3512_F095 Fairchild 684200 1525+ MOSFET N-CH 80V 3A 6-SSOT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
FDC3512_F095 IC 58260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FDC3512_F095 NEW 78510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS3G-E3/9AT Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 400V 3A DO214AB
RS3G-E3/9AT 854679 13+ 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
RS3G-E3/9AT 18546 14+ 14+ BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
RS3G-E3/9AT IC 40280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RS3G-E3/9AT NEW 97650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
B240A-M3/61T Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 40V 2A DO214AC
B240A-M3/61T IC 40290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
B240A-M3/61T NEW 98990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
B240A-M3/61T VISHAY 989000 16+ROHS 16+ROHS Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
BYW27-200GP-E3/73 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 200V 1A DO204AL
BYW27-200GP-E3/73 IC 38440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BYW27-200GP-E3/73 NEW 78910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BYW27-200GP-E3/73 Vishay 8711 12+ DO-204AL DO-41 Axial Evergreen Electronics Co.,Ltd
S3KTR Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 800V 3A SMC
0387590097 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks SR BTS PC CS 6 ASY CNP
2307-4-00-44-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Double End 0.186" (4.72mm) Silver
2307-4-00-44-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2307-4-00-44-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 298410 2016+ TERM TURRET DOUBLE L=4.72MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1981386-1 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors Industrial Mini, Type II Female Header Connector 8 Position Surface Mount, Right Angle, Horizontal