Location : Home > T > TC-12.000MCE-T
TC-12.000MCE-T
Share on FacebookShare on Facebook
TC-12.000MCE-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TC-12.000MCE-T OSC MEMS 12.000MHZ CMOS SMD 139960 TXC CORPORATION 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
TC-12.000MCE-T OSC MEMS 12.000MHZ CMOS SMD 42185 TXC CORPORATION 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
TC-12.000MCE-T OSC MEMS 12.000MHZ CMOS SMD 139960 TXC CORPORATION NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TC-12.000MCE-T OSC MEMS 12.000MHZ CMOS SMD 57609 TXC CORPORATION 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TC-12.000MCE-T OSC MEMS 12.000MHZ CMOS SMD 89190 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
431212-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws