Location : Home > T > TC-12.000MBE-T
TC-12.000MBE-T
Share on FacebookShare on Facebook
TC-12.000MBE-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TC-12.000MBE-T OSC MEMS 12.000MHZ CMOS SMD 140060 TXC CORPORATION 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
TC-12.000MBE-T OSC MEMS 12.000MHZ CMOS SMD 42285 TXC CORPORATION 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
TC-12.000MBE-T OSC MEMS 12.000MHZ CMOS SMD 140060 TXC CORPORATION NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TC-12.000MBE-T OSC MEMS 12.000MHZ CMOS SMD 57709 TXC CORPORATION 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TC-12.000MBE-T OSC MEMS 12.000MHZ CMOS SMD 89050 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0386007604 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate