Location : Home > T > TBF20-29PSW
TBF20-29PSW
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RJHSE736EA1 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 6P6C R/A SHLD
PCSNLS-2-R-M40B Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories CONN LINE SOURCE CAP
2M803-004-02NF12-201SN Connectors, Interconnects Circular Connectors M803 12C MIXED SKT RECP THRD
TV07DZ-15-5AA Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 5C 5#16 PIN J/N RECP
H4CFM4DM Connectors, Interconnects Photovoltaic (Solar Panel) Connectors Female Coupler Connector Plus 12 AWG
DAMM15PNMB Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole Solder
PTB22-21PSW Connectors, Interconnects Circular Connectors PTB 21C 21#16 PIN/SKT RECP
OSTYK60324130 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.394" (10.00mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK60324130 IC 40800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK60324130 NEW 78470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395066020 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole