Location : Home > T > TB522-080.0M
TB522-080.0M
Share on FacebookShare on Facebook
TB522-080.0M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TB522-080.0M OSC TCXO 80.000MHZ LVCMOS SMD 57679 Connor-Winfield 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TB522-080.0M OSC TCXO 80.000MHZ LVCMOS SMD 87950 Connor-Winfield 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
9164-4500PL Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 64 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0386006325 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws
0719731014 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
24-6556-30 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD
24-6556-30 ARIES 2000 2013+ Universal Test Socket Receptacle Protec Engineering (S) Pte Ltd
24-6556-30 Aries Electronics 156980 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Unitronix Electronics Limited
24-6556-30 Aries Electronics 277850 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
76314-123LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
2-1571550-8 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD
2-1571550-8 78524 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
2-1571550-8 IC 56830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1571550-8 TE Connectivity AMP Connectors 289070 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-1986725-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
2-1986725-2 IC 56320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1986725-2 TE Connectivity AMP Connectors 147220 2016+ TERM BLOCK PLUG 22POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
2-1986725-2 TE Connectivity AMP Connectors 298870 2016+ TERM BLOCK PLUG 22POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929850-01-06-30 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
87758-2616 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
87758-2616 Electronics 26851 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
87758-2616 STOCK 45530 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
280378-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
280378-2 Electronics 27799 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
280378-2 STOCK 46420 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
09-50-8111 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 11 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.156" (3.96mm)
09-50-8111 Molex Connector Corporation 278790 2016+ CONN HOUSING 11POS .156 W/RAMP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
09-50-8111 STOCK 466040 2016+ standard RoHS / Pb-Free MAINtron Electronics Limited.
0510050201 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.079" (2.00mm)