Location : Home > T > TB-30.000MBD-T
TB-30.000MBD-T
Share on FacebookShare on Facebook
TB-30.000MBD-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TB-30.000MBD-T OSC MEMS 30.000MHZ CMOS SMD 31805 TXC CORPORATION 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
TB-30.000MBD-T OSC MEMS 30.000MHZ CMOS SMD 139580 TXC CORPORATION NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TB-30.000MBD-T OSC MEMS 30.000MHZ CMOS SMD 57229 TXC CORPORATION 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TB-30.000MBD-T OSC MEMS 30.000MHZ CMOS SMD 88350 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1616450000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Beige 12-26 AWG
1616450000 Weidmuller 147370 2016+ TERM BLK W/LED 24DC BEIGE Unitronix Electronics Limited
1616450000 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLK W/LED 24DC BEIGE EKT Electronics Co., Ltd
1616450000 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLK W/LED 24DC BEIGE SIMEN Electronics Co.,Ltd
ELLH04140 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.394" (10.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
ELLH04140 Amphenol PCD 147200 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS R/A 10MM Unitronix Electronics Limited
ELLH04140 IC 40540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ELLH04140 NEW 89210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1770957 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole