Location : Home > T > TAWD685K050R0700
TAWD685K050R0700
Share on FacebookShare on Facebook
TAWD685K050R0700 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TAWD685K050R0700 CAP TANT 6.8UF 50V 10 2917 1228700 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TAWD685K050R0700 CAP TANT 6.8UF 50V 10 2917 583400 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TAWD685K050R0700 Tantalum Capacitors - Solid SMD 50volt 6.8uF 10 ESR=700 80,000 AVX 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
TAWD685K050R0700 Originalnew 48105 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk