Location : Home > T > TAWD476K010R0500
TAWD476K010R0500
Share on FacebookShare on Facebook
TAWD476K010R0500 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TAWD476K010R0500 CAP TANT 47UF 10V 10 2917 1525000 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TAWD476K010R0500 CAP TANT 47UF 10V 10 2917 890000 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TAWD476K010R0500 Tantalum Capacitors - Solid SMD 10volt 47uF 10 ESR=500 80,000 AVX 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
TAWD476K010R0500 Tantalum Capacitors - Solid SMD 10volt 47uF 10 ESR=500 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com