Location : Home > T > TAS226M015P1C-F
TAS226M015P1C-F
Share on FacebookShare on Facebook
TAS226M015P1C-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TAS226M015P1C-F CAP TANT 22UF 15V 20 AXIAL 686900 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TAS226M015P1C-F CAP TANT 22UF 15V 20 AXIAL 1346900 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TAS226M015P1C-F Tantalum Capacitors - Solid Leaded 22uF 15V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com