Location : Home > T > TARR105K035
TARR105K035
Share on FacebookShare on Facebook
TARR105K035 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TARR105K035 CAP TANT 1UF 35V 10 AXIAL 1322400 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TARR105K035 CAP TANT 1UF 35V 10 AXIAL 677100 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TARR105K035 Tantalum Capacitors - Solid Leaded 1.0UF 35V 10 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com