Location : Home > T > TAP475K025SRW
TAP475K025SRW
Share on FacebookShare on Facebook
TAP475K025SRW distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TAP475K025SRW Tantalum Capacitors - Solid Leaded 25V 4.7uF 10 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TAP475K025SRW CAP TANT 4.7UF 25V 10 RADIAL 1338700 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com