Location : Home > T > TAP335K025SRW
TAP335K025SRW
Share on FacebookShare on Facebook
TAP335K025SRW distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TAP335K025SRW Originalnew 48105 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TAP335K025SRW Tantalum Capacitors - Solid Leaded 25V 3.3uF 10 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TAP335K025SRW CAP TANT 3.3UF 25V 10 RADIAL 811900 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.