Location : Home > T > TAP226M016SRW
TAP226M016SRW
Share on FacebookShare on Facebook
TAP226M016SRW distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TAP226M016SRW Tantalum Capacitors - Solid Leaded 16V 22uF 20 Radial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TAP226M016SRW Originalnew 48105 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TAP226M016SRW standard package with RoHS 162350 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
TAP226M016SRW CAP TANT 22UF 16V 20 RADIAL 1538100 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com