Location : Home > T > TAP225K025DTW
TAP225K025DTW
Share on FacebookShare on Facebook
TAP225K025DTW distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TAP225K025DTW Tantalum Capacitors - Solid Leaded 25V 2.2uF 10 Radial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TAP225K025DTW CAP TANT 2.2UF 25V 10 RADIAL 804000 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.