Location : Home > T > TAP106K035CCS
TAP106K035CCS
Share on FacebookShare on Facebook
TAP106K035CCS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TAP106K035CCS Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35V 10uF 10 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TAP106K035CCS standard package with RoHS 162070 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
TAP106K035CCS CAP TANT 10UF 35V 10 RADIAL 1237400 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com