Location : Home > T > TAP105M050BRW
TAP105M050BRW
Share on FacebookShare on Facebook
TAP105M050BRW distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TAP105M050BRW CAP TANT 1UF 50V 20 RADIAL 811300 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
TAP105M050BRW Tantalum Capacitors - Solid Leaded 50V 1uF 20 Radial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com