Location : Home > T > TAJR226M004RNJ
TAJR226M004RNJ
Share on FacebookShare on Facebook
TAJR226M004RNJ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TAJR226M004RNJ CAP TANT 22UF 4V 20 0805 707500 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
TAJR226M004RNJ Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 22uF 20 Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com