Location : Home > T > TAJR104K020RNJ
TAJR104K020RNJ
Share on FacebookShare on Facebook
TAJR104K020RNJ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TAJR104K020RNJ Tantalum Capacitors - Solid SMD 20volts 0.10uF 10 Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TAJR104K020RNJ SMD 15000 AVX 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
TAJR104K020RNJ CAP TANT 0.1UF 20V 10 0805 1347100 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com