Location : Home > T > TAJD476M016RNJ
TAJD476M016RNJ
Share on FacebookShare on Facebook
TAJD476M016RNJ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TAJD476M016RNJ CAP TANT 47UF 16V 20 2917 1342300 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TAJD476M016RNJ Originalnew 48105 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TAJD476M016RNJ Tantalum Capacitors - Solid SMD 16volts 47uF 20 Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TAJD476M016RNJ Originalnew 20000 AVX/KYOCER 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
TAJD476M016RNJ Originalnew 30000 AVX/KYOCER 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com