Location : Home > T > TAJC687K002RNJ
TAJC687K002RNJ
Share on FacebookShare on Facebook
TAJC687K002RNJ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TAJC687K002RNJ CAP TANT 680UF 2.5V 10 2312 1220300 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TAJC687K002RNJ CAP TANT 680UF 2.5V 10 2312 584000 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TAJC687K002RNJ Tantalum Capacitors - Solid SMD 2V 680uF 10 Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com