Location : Home > T > TAJC107K016RNJ
TAJC107K016RNJ
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for TAJC107K016RNJ distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
TAJC107K016RNJ AVX C RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
TAJC107K016RNJ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TAJC107K016RNJ standard package with RoHS 182350 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
TAJC107K016RNJ RoHS Compliant 38206 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
TAJC107K016RNJ SMD 2000 AVX 17+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
TAJC107K016RNJ Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 100uF 10 Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0001.1008 Circuit Protection Fuses FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC 5X20MM