Location : Home > T > TAJB226K006RNJ
TAJB226K006RNJ
Share on FacebookShare on Facebook
TAJB226K006RNJ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TAJB226K006RNJ N/A 40000 AVX 2014+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
TAJB226K006RNJ N/A 40000 AVX 2015+ Andy (International) Electronics Ltd
TAJB226K006RNJ N/A 40000 AVX 2015+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
TAJB226K006RNJ CAP TANT 22UF 6.3V 10 1210 888500 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TAJB226K006RNJ CAP TANT 22UF 6.3V 10 1210 878500 AVX Corporation 1525+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
TAJB226K006RNJ Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3volts 22uF 10 Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TAJB226K006RNJ SMD 12000 AVX World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com