Location : Home > T > TAJB225K050RNJ
TAJB225K050RNJ
Share on FacebookShare on Facebook
TAJB225K050RNJ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TAJB225K050RNJ SMD 80000 AVX World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
TAJB225K050RNJ Tantalum Capacitors - Solid SMD 50v 2.2uF 10 Tol Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TAJB225K050RNJ CAP TANT 2.2UF 50V 10 1210 784600 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com