Location : Home > T > TAH20P4R70JE
TAH20P4R70JE
Share on FacebookShare on Facebook
TAH20P4R70JE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TAH20P4R70JE Thick Film Resistors - Through Hole 20watt 4.7ohm 5 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TAH20P4R70JE RES 4.7 OHM 20W 5 TO220 1527900 Ohmite 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
TAH20P4R70JE Thick Film Resistors - Through Hole 20watt 4.7ohm 5 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
TAH20P4R70JE Thick Film Resistors - Through Hole 20watt 4.7ohm 5 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
TAH20P4R70JE RES 4.7 OHM 20W 5 TO220 901600 Ohmite NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TAH20P4R70JE RES 4.7 OHM 20W 5 TO220 796400 Ohmite 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.