Location : Home > T > TAH20P24R0JE
TAH20P24R0JE
Share on FacebookShare on Facebook
TAH20P24R0JE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TAH20P24R0JE Originalnew 48105 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TAH20P24R0JE Thick Film Resistors - Through Hole 20watt 24ohm 5 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TAH20P24R0JE RES 24 OHM 20W 5 TO220 1529100 Ohmite 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
TAH20P24R0JE Thick Film Resistors - Through Hole 20watt 24ohm 5 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
TAH20P24R0JE Thick Film Resistors - Through Hole 20watt 24ohm 5 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
TAH20P24R0JE RES 24 OHM 20W 5 TO220 902800 Ohmite NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TAH20P24R0JE RES 24 OHM 20W 5 TO220 797600 Ohmite 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.