Location : Home > T > TAH20P150RJE
TAH20P150RJE
Share on FacebookShare on Facebook
TAH20P150RJE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TAH20P150RJE RES 150 OHM 20W 5 TO220 783600 Ohmite 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
TAH20P150RJE RES 150 OHM 20W 5 TO220 1407800 Ohmite 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
TAH20P150RJE RES 150 OHM 20W 5 TO220 888800 Ohmite NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TAH20P150RJE Thick Film Resistors - Through Hole 20watt 150ohm 5 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TAH20P150RJE Thick Film Resistors - Through Hole 20watt 150ohm 5 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
TAH20P150RJE Thick Film Resistors - Through Hole 20watt 150ohm 5 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
TAH20P150RJE RES 150 OHM 20W 5 TO220 783600 Ohmite 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.