Location : Home > T > TAC226K020P06
TAC226K020P06
Share on FacebookShare on Facebook
TAC226K020P06 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TAC226K020P06 CAP TANT 22UF 20V 10 AXIAL 579700 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TAC226K020P06 Tantalum Capacitors - Solid Leaded 22uF 10 20V TANT 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd