Location : Home > T > TAC226K015P06-F
TAC226K015P06-F
Share on FacebookShare on Facebook
TAC226K015P06-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TAC226K015P06-F CAP TANT 22UF 15V 10 AXIAL 589800 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TAC226K015P06-F CAP TANT 22UF 15V 10 AXIAL 1235100 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TAC226K015P06-F Originalnew 48105 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TAC226K015P06-F Tantalum Capacitors - Solid Leaded 22uF 15v 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.