Location : Home > T > TAC106K020P05-F
TAC106K020P05-F
Share on FacebookShare on Facebook
TAC106K020P05-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TAC106K020P05-F Tantalum Capacitors - Solid Leaded 10uF 20V 10 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
TAC106K020P05-F CAP TANT 10UF 20V 10 AXIAL 888000 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TAC106K020P05-F CAP TANT 10UF 20V 10 AXIAL 1515000 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0034.2520 Circuit Protection Fuses FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC 125VDC