Location : Home > T > TAC106K010P02-F
TAC106K010P02-F
Share on FacebookShare on Facebook
TAC106K010P02-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TAC106K010P02-F CAP TANT 10UF 10V 10 AXIAL 1416000 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TAC106K010P02-F CAP TANT 10UF 10V 10 AXIAL 781000 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TAC106K010P02-F Tantalum Capacitors - Solid Leaded 10uF 10V 10 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd