Location : Home > T > TAAB475K035G
TAAB475K035G
Share on FacebookShare on Facebook
TAAB475K035G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TAAB475K035G Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35V 4.7uF 10 Axial 80,000 AVX 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
TAAB475K035G CAP TANT 4.7UF 35V 10 AXIAL 1328800 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TAAB475K035G CAP TANT 4.7UF 35V 10 AXIAL 683500 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com