Location : Home > T > TAAB336M010G
TAAB336M010G
Share on FacebookShare on Facebook
TAAB336M010G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TAAB336M010G CAP TANT 33UF 10V 20 AXIAL 1329000 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TAAB336M010G CAP TANT 33UF 10V 20 AXIAL 683700 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TAAB336M010G Tantalum Capacitors - Solid Leaded 10V 33uF 20 Axial 80,000 AVX 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd