Location : Home > T > TAAB335K050G
TAAB335K050G
Share on FacebookShare on Facebook
TAAB335K050G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TAAB335K050G CAP TANT 3.3UF 50V 10 AXIAL 1329200 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TAAB335K050G CAP TANT 3.3UF 50V 10 AXIAL 683900 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TAAB335K050G Tantalum Capacitors - Solid Leaded 50V 3.3uF 10 Axial 80,000 AVX 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd