Location : Home > T > TAAB106K020G
TAAB106K020G
Share on FacebookShare on Facebook
TAAB106K020G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TAAB106K020G CAP TANT 10UF 20V 10 AXIAL 1330000 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TAAB106K020G CAP TANT 10UF 20V 10 AXIAL 684700 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TAAB106K020G Tantalum Capacitors - Solid Leaded 20V 10uF 10 Axial 80,000 AVX 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd