Location : Home > T > TAAA104K035G
TAAA104K035G
Share on FacebookShare on Facebook
TAAA104K035G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TAAA104K035G CAP TANT 0.1UF 35V 10 AXIAL 1331700 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TAAA104K035G CAP TANT 0.1UF 35V 10 AXIAL 686400 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TAAA104K035G Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35V 0.1uF 10 Axial 80,000 AVX 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VR6 Capacitors Accessories MOUNTING CLAMP VERT 1.75IN DIA
VR6 IC 58180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VR6 Vishay BC Components 1325600 2015+ RES 1M OHM 1W 1 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
VR6 Vishay BC Components 603600 NEW RoHS RES 1M OHM 1W 5 AXIAL FindCores Electronics Inc.