Location : Home > T > TA810PW24R0JE
TA810PW24R0JE
Share on FacebookShare on Facebook
TA810PW24R0JE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TA810PW24R0JE RES 24 OHM 10W 5 RADIAL 801600 Ohmite NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TA810PW24R0JE RES 24 OHM 10W 5 RADIAL 696400 Ohmite 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
TA810PW24R0JE RES 24 OHM 10W 5 RADIAL 780300 Ohmite Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TA810PW24R0JE RES 24 OHM 10W 5 RADIAL 1427900 Ohmite 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767163124G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 8 RES 120K OHM 16SOIC