Location : Home > T > TA305PA620RJ
TA305PA620RJ
Share on FacebookShare on Facebook
TA305PA620RJ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TA305PA620RJ RES 620 OHM 5W 5 RADIAL 503300 Ohmite 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
TA305PA620RJ Thick Film Resistors - Through Hole 5watt 620ohm 5 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
TA305PA620RJ Thick Film Resistors - Through Hole 5watt 620ohm 5 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com