Location : Home > T > TA303PA75R0J
TA303PA75R0J
Share on FacebookShare on Facebook
TA303PA75R0J distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TA303PA75R0J RES 75 OHM 3W 5 RADIAL 894700 Ohmite 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
TA303PA75R0J Thick Film Resistors - Through Hole 3watt 75ohm 5 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd