Location : Home > T > TA303PA620RJ
TA303PA620RJ
Share on FacebookShare on Facebook
TA303PA620RJ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TA303PA620RJ Thick Film Resistors - Through Hole 3watt 620ohm 5 800,000 Ohmite 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
TA303PA620RJ Thick Film Resistors - Through Hole 3watt 620ohm 5 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
TA303PA620RJ RES 620 OHM 3W 5 RADIAL 895100 Ohmite 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.