Location : Home > T > TA205PA5R10J
TA205PA5R10J
Share on FacebookShare on Facebook
TA205PA5R10J distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TA205PA5R10J RES 5.1 OHM 5W 5 RADIAL 509900 Ohmite 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
TA205PA5R10J Thick Film Resistors - Through Hole 5watt 5.1ohm 5 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
TA205PA5R10J RES 5.1 OHM 5W 5 RADIAL 615100 Ohmite 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
TA205PA5R10J Thick Film Resistors - Through Hole 5watt 5.1ohm 5 800,000 Ohmite 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd